יום חמישי, 27 בנובמבר 2014

חיים טבעונים פשוטים - הספר

בשעה טובה סיימתי לכתוב את ספרי "חיים טבעונים פשוטים".
הספר ניתן במסורת ה"דאנא", הנתינה, וכולם מוזמנים להוריד אותו באתר שלי http://www.dkedem.com/ או בתוך האתר ב https://www.dkedem.com/uploads/1/3/3/5/13354205/simple_vegan_living_1.1_3.pdf. הספר הינו בגרסא אקלטרונית (קובץ) בלבד, אך ניתן כמובן להוריד ולהדפיס אותו.
בגדול הספר מסביר בקצרה מספר היבטים של הטבעונות, וכן מכיל מעל 60 מתכונים טבעונים, כולם קלים להכנה, בריאים ובעיקר טעימים, שנועדו להראות שחיים טבעונים יכולים להיות לא רק בריאים ונכונים יותר (לנו, לבעלי החיים, ולעולם בכלל), אלא גם חיים של אושר, שמחה והתעלות וכל זאת ללא מאמץ.
אין תשלום עבור הספר, אולם תרומות יתקבלו בברכה.

מתוך ההקדמה:
עם התגברות המודעות לאכזריות ולסבל הנגרמים עקב "תעשיית בעלי החיים", אנו רואים שיותר ויותר אנשים עוברים לאורח חיים טבעוני מלא, או לפחות מפחיתים בצורה דרסטית את הצריכה של מוצרים מן החי, הן בשר לסוגיו, והן מוצרי חלב וביצים. אולם לעיתים קרובות האנשים שעוברים לתזונה שכזו מגלים שכאשר הם מורידים מוצרים מהחי ממזונם, הם לא בדיוק יודעים מה כדאי להוסיף במקומו. הרי גם תזונה המבוססת על חטיפים וקולה הינה תזונה טבעונית, ובכל זאת קשה לטעון שזוהי תזונה בריאה שאפשר להתמיד בה לאורך זמן. אחרים פונים לטבעונות מסיבות בריאותיות, אך הם מוצאים את עצמם טובעים בשפע המידע שמסביב, בספרים, באינטנרט ובמקומות אחרים, ולא מצליחים למצוא מסגרת בסיסית שתאפשר להם לנהל אורח חיים בריא מבלי להתעסק כל היום בנושא המזון. הרבה מהמתכונים שמוצאים הם או לא טעימים מספיק, או דורשים זמן רב להכנה.
מניסיוני, ומניסיונם של רבים אחרים, אין לי ספק שאפשר להכין מגוון רחב של אוכל טבעוני טעים ביותר ועם זאת מהיר וקל להכנה. היום גם קיימים שפע של חנויות בריאות, חקלאים אורגניים ואף רשתות מזון, שמאפשרות לכל אחד מאיתנו לחיות בצורה בריאה ומהנה גם יחד.
ספר זה בא לתת מענה לאנשים הנמצאים בתחילת דרכם בעולם מופלא זה של חיים טבעוניים, כמו גם לאנשים המעוניינים להרחיב את התפריט שלהם. הוא יסביר איך אפשר בצורה פשוטה, ובהשקעת זמן מינימלית להפוך את חיינו לחגיגה אמיתית, תוך כדי יצירת עולם טוב יותר.
בתקווה שתהנו!


אין תגובות: